דף הבית
לוחות זמנים
איתור מטען
סוגי מכולות
אנשי קשר
שרותי מסחר מתקדמים

 

 
 
 
 
 
 
 

  אנשי קשר - חיפה

חזור

  

מייל תפקיד שם
Ohad@Green-Shipping.co.il מנכ"ל אוהד ורד
Nir@Green-Shipping.co.il סמנכ"ל כספים ניר מולסון
Effi@Green-Shipping.co.il מנהל שיווק ומכירות אפי קליקה
Debbie@Green -Shipping.co.il שיווק ומכירות דבי ורד
Gina@Green-Shipping.co.il שיווק ומכירות ג'ינה מזרחי
Irit@@Green-Shipping.co.il אחראית יצוא אירית אליהו
Tali@Green-Shipping.co.il דוקומנטים יצוא טלי דוננפלד
Keren@Green-Shipping.co.il שיווק ומכירות קרן בן-דוד לוי
Amal@Green-Shipping.co.il שחרור פקודות יבוא עמל אל אסל
Hanap@Green-Shipping.co.il אחראית יבוא חנה פלצמן
Yael@Green-Shipping.co.il הנהלת חשבונות יעל אלגזי
Rinad@Green-Shipping.co.il הנהלת חשבונות רינאד ח'דר
Hagit@Green-Shipping.co.il הנהלת חשבונות חגית קליימן
Ofergal@Green-Shipping.co.il מערכות מידע עופר גל
 
Copyright (c) 2009 Green Shipping Ltd. All rights reserved.